Zabiegi na fotelu PELVIC-CONTROL: TERAZ TAKŻE W PRZEŹMIEROWIE! Terapia Dna Miednicy – całkowicie nieinwazyjny zabieg w pełnym ubraniu dzięki fotelowi RecoPelvic!
– Nie ma kłopotu z głowicami lub elektrodami aplikacyjnymi
– Bezbolesna terapia!
– Pole magnetyczne pobudza w sposób bezstresowy mięśnie Kegla!

● Nietrzymanie moczu i kału Nietrzymanie po radykalnej resekcji prostaty
● Bóle w okolicach miednicy Przewlekłe zapalenie prostaty
● Dysfunkcje erekcji
● Napięcie mięśniowe pochwy
● Hemoroidy
● Problemy z orgazmem
● Zapobieganie złamaniom stawu biodrowego

RecoPelvic zapewnia niechirurgiczną, nieinwazyjną terapię w leczeniu nietrzymania moczu i kału, nietrzymania po radykalnej resekcji prostaty, w leczeniu bólów w okolicach miednicy, dysfunkcji erekcji oraz innych dysfunkcji seksualnych, hemoroidów, napięcia mięśniowego macicy i innych schorzeń. RecoPelvic zapewnia unikalne korzyści terapeutyczne. W przeciwieństwie do innych terapii RecoPelvic ćwiczy wszystkie mięśnie dna miednicy odbudowując ich siłę i wytrzymałość oraz przywraca kontrolę nad pęcherzem moczowym.

Terapia Dna Miednicy RecoPelvic:

Terapia jest całkowicie bezbolesna. Wystarczy usiąść na wygodnym fotelu. Podczas siedzenia w fotelu odczuwalne będą jedynie delikatne wibracje lub poklepywanie. Odczuwalne będą także skurcze mięśni dna miednicy.

Odwiedź swojego ginekologa, aby dowiedzieć się o korzyściach ze stosowania terapii RecoPelvic. Zabiegi są przeprowadzane w gabinecie lekarskim przeważnie dwa trzy razy w tygodniu i trwają 20 minut. Poprawa jest zwykle odczuwalna już po 6-8 zabiegach. Maksymalne wyniki uzyskuje się po przeprowadzeniu 20 zabiegów.

U niektórych pacjentów obserwuje się całkowite wyleczenie z nietrzymania moczu. U innych może być konieczne okresowe powtarzanie terapii celem utrzymania kontroli nad mięśniami.

Jak działa Terapia Dna Miednicy RecoPelvic?
Terapia RecoPelvic oparta jest na rewolucyjnej technologii Zewnątrzustrojowego
Magnetycznego Pobudzania Nerwów. W tej technologii wytwarzane jest silnie zogniskowane impulsowe pole magnetyczne. Pacjent siedzi w pełni ubrany na wygodnym fotelu, co pozwala na łatwe docieranie pola magnetycznego mięśni dna miednicy. Z każdym impulsem magnetycznym mięśnie kurczą się i rozkurczają z częstotliwością 1 do 50 razy na sekundę. W ten sposób mięśnie są profesjonalnie trenowane i rozbudowywane. Pacjent w tym czasie siedzi i odpoczywa.

Terapia Dna Miednicy RecoPelvic w porównaniu z innymi terapiami:

Ćwiczenia Kegla i ćwiczenia Kegla w połączeniu z elektroterapią wymagają od pacjenta aktywności przy izolowaniu mięśni dna miednicy kurczeniu się ich. Wszystko to wymaga zakładania przewodów lub sond do pochwy lub odbytu i jest bolesne oraz niekomfortowe.