Masz problem z nietrzymaniem moczu? 

W naszych gabinetach rozwiążesz swój problem!
Oferujemy SKUTECZNĄ metodę do ćwiczeń mięśni dna miednicy z fotelem NeoControl i Pelvic Control Training. 

Dla większości kobiet jest to problem niezwykle wstydliwy, co potwierdzają także statystyki. Blisko 2/3 kobiet z nietrzymaniem moczu nigdy nie konsultowało się z lekarzem. A te, które zdecydowały się na rozmowę ze specjalistą, zwlekały z tym średnio 3 lata. Jeżeli do tej pory nic nie zrobiłaś ze swoim problemem, czas to zmienić.

Terapia jest bezbolesna i niekrępująca. Pacjent podczas ćwiczeń siedzi wygodnie na fotelu w pełnym ubraniu. To własnie ten fotel ćwiczy za Ciebie mięśnie dna miednicy (Kegla).

Każdy zabieg trwa około 20 minut i ma dwie fazy terapeutyczne. W pierwszej fazie (10 min.) generowane są impulsy o częstotliwości 10 Hz. W drugiej fazie (10 min.) są generowane impulsy o częstotliwości 50 Hz.
Pomiędzy fazami jest dwuminutowa przerwa relaksacyjna.

Procedura ta jest bezbolesna. Obsługa ustawia moc siły impulsów w zależności od indywidualnej wrażliwości organizmu pacjenta. Pacjent odczuwa jedynie skurcze w obrębie miednicy mniejszej lub mrowienie. Przy takim sposobie leczenia dolegliwości, poprawę obserwuje się już po 6-8 zabiegach. Zaleca się minimum 16-20 zabiegów w jednej serii terapeutycznej.
U niektórych pacjentów obserwuje się całkowite wyleczenie z nietrzymania moczu. U innych może być konieczne okresowe powtarzanie terapii celem utrzymania kontroli nad mięśniami.

 

Fotel do leczenia nietrzymania moczu

ZAPRASZAMY!!!