PROBLEM NIETRZYMANIA MOCZU…? W PROFEMED ZNAJDZIESZ SKUTECZNE ROZWIĄZANIE!
Pan Włodzimierz (l.70) emeryt z Poznania skorzystał z terapii na Fotelu „PELVIC CONTROL 21” – przeczytaj jego relację:
„W 2006 roku przeszedłem operację radykalnej prostatektomii (metoda leczenia raka prostaty, polegająca na operacyjnym usunięciu gruczołu krokowego) Po pewnym czasie pojawiły się u mnie pierwsze problemy z nietrzymaniem moczu. Nagłe potrzeby szybkiego poszukiwania toalety zdarzały się zbyt często.

Było to bardzo niekomfortowe i kłopotliwe w codziennym funkcjonowaniu! Gdziekolwiek byłem – zawsze rozglądałem się czy jest w pobliżu toaleta, którą musiałem odwiedzać średnio co kilkadziesiąt minut! Z tego względu bałem się gdziekolwiek dalej podróżować – zrezygnowałem nawet z wycieczek autobusowych, na których przecież nie można tak często się zatrzymywać, a nie w każdym autokarze są toalety.

Wkrótce po nasileniu się tych problemów rozpocząłem leczenie u lekarza Urologa. Ćwiczyłem mięśnie metodą Kegla, ale mimo iż starałem się wykonywać je regularnie, nie zawsze znajdywałem czas lub siły, by je poprawnie wykonać. Nie zawsze pasowały mi okoliczności, ciężko było więc zachować regularność w tych ćwiczeniach. Dodatkowo lekarz zapisał mi tabletki DITROPAN. Ogólnie tabletki pomagały mi – było znacznie lepiej i negatywne objawy nietrzymania moczu osłabły. Jednak od jakiegoś 1,5 roku problem powrócił i zaczął znów narastać, pomimo iż nadal przyjmowałem tabletki!

Wtedy właśnie dowiedziałem się o Fotelu Pelvic Control 21 i jego właściwościach (Model zbliżony funkcjami do fotela Neocontrol – dobrze znanego na całym świecie). Skorzystałem z terapii – było to 7 tygodni łącznie – w każdym tygodniu po 3 zabiegi na fotelu.

Na pierwsze efekty nie trzeba było długo czekać: już po 4 tygodniu próbnie odstawiłem tabletki, lecz mimo to następowała ciągła poprawa! Przed zabiegami w nocy musiałem wstawać do toalety nieraz nawet 5 do 7 razy, po pierwszej terapii zaś już tylko 2-3 razy!

Jestem bardzo zadowolony z efektów działania Pelvic Control 21: terapia jest wygodna i niekrępująca – wystarczy usiąść w fotelu, uruchomić program i już trwa leczniczy zabieg!

Bezboleśnie, nieinwazyjnie i swobodnie – można czytać sobie książkę lub przejrzeć gazetę, a w tym czasie Fotel robi swoje – stymuluje do ćwiczeń mięsnie dna miednicy.

Cieszę się, że mogłem skorzystać z terapii na Fotelu Pelvic Control 21 i polecam go wszystkim ludziom z podobnymi dolegliwościami. Uzyskałem dzięki niemu komfort spokojnego funkcjonowania, a ilość koniecznych wizyt w toalecie znacznie się zmniejszyła. Będę dalej z niego korzystał w celu zwiększenia pozytywnych efektów.”

Włodzimierz, lat 70, mieszkaniec Poznania, emeryt.