Relaks, odprężenie, ukojenie – Arsenii Kurapov zaprasza do Gabinetu „OdNova” w Profemedzie! W komfortowych warunkach Twoje ciało dozna niesamowitych wrażeń – w zależności od jego potrzeb. Nasz fizjoterapeuta dzięki swojej wschodniej fantazji i niesamowitemu klimatowi gabinetu zapewni Wam najlepsze wrażenia. Nastąpi całkowita „OdNova” ciała i ducha! Zapraszamy!

Masaż klasyczny, sportowy, antycelullitowy, masaż chińską bańką, modelujący, aromaterapeutyczny, z peelingiem, a także masaż z gorącymi kamieniami!

Masaże :

Masaż klasyczny jest jednym ze sposobów upiększenia ciała, poprawienia elastyczności skóry i sprawności mięśni, a jego efektywność polega na wspomaganiu naturalnych funkcji organizmu. Wpływa pozytywnie na psychikę, daje ukojenie nerwom i usuwa uczucie zmęczenia.

Cena: 30 min 80 zł
60 min 130zł

Masaż sportowy to masaż zmniejszający zmęczenie organizmu wynikłe na skutek aktywności fizycznej. Odpowiedni dla sportowców jak i osób uprawiających regularnie aktywność ruchową.

Cena: 30 min 80 zł
60 min 140zł

Masaż antycellulitowy jest jednym z podstawowych zabiegów o potwierdzonej skuteczności w leczeniu cellulitu. Ma za zadanie usprawnić krążenie całego organizmu, a przede wszystkim miejsc gdzie nastąpiły zmiany, uelastycznić tkankę łączną i zmniejszyć obrzęki. Zmniejsza zastoje limfatyczne oraz wysięki, usuwa szkodliwe produkty przemiany materii, oczyszcza organizm z toksyn.

Cena: 30 min 80 zł
60 min 140zł

Masaż bańką chińską- Popularna metoda walki z cellulitem. Polega na zassaniu tkanki podskórnej do wnętrza bańki i wytworzeniu podciśnienia. Celem zabiegu jest silne przekrwienie skóry oraz rozbijanie złogów tłuszczowych powodujących tzw. „skórkę pomarańczową”. Masaż najczęściej wykonywany jest na udach, pośladkach i brzuchu.

Cena: 30 min 80 zł
60 min 140zł

Masaż modelujący-Powinien być rozumiany jako zabieg wspomagający proces odchudzania, u którego podstaw leży dieta i ruch. Intensyfikację spalania tkanki tłuszczowej uzyskuje się stosując silne techniki przekrwienie. Podwyższenie temperatury ciała i zwiększenie przepływu krwi w tkankach przyspiesza procesy przemiany materii. Polecany szczególnie w celu likwidacji tkanki tłuszczowej z okolic brzucha, pośladków, bioder i ud, przyczynia się również do ogólnego spadku wagi.

Cena: 30 min 80 zł
60 min 140 zł

Masaż relaksacyjny – spokojny, delikatny masaż posiadający wspaniałe właściwości odstresowujące i relaksacyjne. Wpływa na poprawę samopoczucia na poziomie fizycznym oraz psychicznym, relaksując umysł i likwidując napięcie mięśni w przyjemny i łagodny sposób. Wspomaga leczenie nerwic, stanów lękowych oraz negatywnych skutków długotrwałego
stresu.

Cena: 30 min 80 zł
60 min 130zł

Masaż aromaterapeutyczny łączy leczniczą moc dotyku z indywidualnymi właściwościami naturalnych olejków eterycznych, co działa na organizm odmładzająco i uzdrawiająco. Jest skuteczną metodą wprowadzania olejków do organizmu, które podczas masowania szybko przenikają przez skórę do układu krążenia wywołując reakcje miejscową i ogólną.

Cena: 30 min 80 zł
60 min 140zł

Masaż z peelinngiem- pobudza ukrwienie skóry i poprawia jej jędrność oraz elastyczność. Peeling złuszcza komórki zrogowaciałego naskórka dzięki czemu skóra jest zaróżowiona i promienna oraz ułatwia jej wchłanianie substancji pielęgnacyjnych.

Cena: 30 min 90 zł
60 min 150zł

Masaż gorącymi kamieniami-Relaksacyjny zabieg masażu kamieniami łączy w sobie elementy akupresury, aromaterapii i termoterapii. Opiera się na teorii przepływu energii przez organizm. Połączenie ciepłych kamieni z odpowiednimi technikami masażu jest zbawienne dla zmęczonego, zestresowanego ciała i umysłu, relaksując i regenerując całe ciało.

Cena: 30 min 80 zł
60 min 140zł

Już wkrótce!!!!!!!!!!!
Informacje o zabiegach na ciało wkrótce na stronie internetowej i naszym facebooku!!!!
www.profe-med.com

Czynne:

środa : 12.00 do 18.00
czwartek: 12.00 do 18.00
piątek : 12.00 do 18.00

Zapisy telefoniczne pod numerami 665 666 000 i 724 333 111